O Görüntülerle İlgili Galatasaray’dan İlk Açıklama Geldi

Dün akşam saatlerinde sosyal medyaya sızan ‘hakem toplantısı’ görüntülerinin yankıları devam ediyor. Konuya ilişkin Galatasaray’dan ilk açıklama geldi.

“Fenerbahçe’nin, TFF’de nasıl bir yapılanması var?” bağlığıya yapılan paylaşımda, Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Niyazi Yelkencioğlu’nun açıklamalarına yer verildi. İşte Sarı-Kırmızılı kulübün paylaşımı;

“FENERBAHÇE’NİN, TFF’DE NASIL BİR YAPILANMASI VAR?

Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Niyazi Yelkencioğlu: “Öncelikle bu konuyla ilgili kulübümüz daha detaylı bir açıklama yapacaktır. Amerika merkezli isimsiz bir hesaptan, konuşmaların önü ve arkası kesilerek bazı görüntülerin yayınlanması çok manidar.

Bu görüntüler o merciye nasıl ulaştı, nasıl kaydedildi? Onu merak ediyoruz. 13 Mart’ta Ali Koç’un bahsettiği görüntüler kendisine nasıl ulaştı? Fenerbahçe’nin, TFF’de nasıl bir yapılanması var? Bunlar aklımızdaki soru işaretleri.

Aynı hafta Fenerbahçe-Kasımpaşa maçındaki penaltı pozisyonuyla ilgili Hugh Dallas’ın yorumları, Ali Koç’ta varsa ve bizimle paylaşırsa seviniriz. Çünkü bizim maçla ilgili kısmı cımbızla çıkarıyorlar ama kendi maçlarında çok şaibeli pozisyonlar var onlarla ilgili konuşmalar maalesef meydana çıkmıyor. Bunlarla ilgili merakımız var. En kısa sürede ortaya çıkacağını tahmin ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x